DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Sinem Kobal kimdir? Sinem Kobal kaç yaşında? Sinem Kobal kiminle evli?

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sinem Kobal kimdir? Sinem Kobal kaç yaşında? Sinem Kobal kiminle evli?

Sinem Kobal kimdir? Sinem Kobal aslen nerelidir? Kaç yaşında? Sinem Kobal’ın boyu kaç? Sinem Kobal evli mi? Eşi Kim? Sinem Kobal’ın çocuğu var mı? İşte Ayrıntılar…

Sinem Kobal Kimdir?

Sinem Kobal, Türk sinemasının parlak yıldızlarından biri olarak ön plana çıkan genç ve yetenekli bir oyuncudur. 14 Ağustos 1987’de İstanbul‘da inşaat mühendisi bir babanın ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Şuan 36 yaşındadır. Genç yaşına rağmen sahip olduğu yetenekleriyle dikkat çeken Kobal, sanata olan ilgisiyle küçük yaşlardan itibaren bale eğitimi almaya başlamıştır. Bu süre zarfında disiplinli çalışmasıyla balede de başarılı olmuş ve yeteneği fark edilmiştir.

İlk adımlarını oyunculuk dünyasına Dormen Tiyatrosu’nda atan Kobal, henüz 13 yaşındayken “Dadı” adlı dizideki performansıyla profesyonel bir oyuncu olarak tanındı. Bu dönemde tiyatroya olan ilgisi ve yeteneği de kendini göstermiş, Uygur Tiyatrosu gibi önemli topluluklarda sahne almıştır.

Eğitim alanındaki başarısı da takdire şayandır; İstek Vakfı Özel Acıbadem Lisesi’nden mezun olduktan sonra Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Bölümü’nde eğitim almıştır. Bu dönemde tiyatro deneyimlerini artıran Kobal, sahne ve kamera önündeki başarısıyla adından sıkça söz ettirmiştir.

Oyunculuk kariyerindeki ilk adımlarını attığı dönemde birçok televizyon dizisi ve sinema filminde rol alan Kobal, popülerliğini Selena dizisiyle zirveye taşımıştır. Fantastik bir dizi olan Selena’da gösterdiği performansla geniş kitlelerin sevgisini kazanmış ve kariyerinde önemli bir dönemeç yaşamıştır.

Kobal, beyaz perdedeki başarısını da Romantik Komedi filmindeki “Didem” karakteriyle kanıtlamıştır. Aynı karakterle Romantik Komedi 2 filminde de izleyici karşısına çıkan Kobal, sinema dünyasında da adından sıkça söz ettiren bir isim olmuştur.

Sinem Kobal’ın Eşi ve Çocukları

Özel hayatında da dikkat çeken bir isim olan Kobal, 2016 yılında uzun süredir birlikte olduğu Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine girmiştir. Çiftin 2020 yılında Lalin ve 2022 yılında Leyla adını verdikleri kız çocukları olmuştur.

Sinem Kobal’ın Boyu

Güzel oyuncu Sinem Kobal 1 Metre 71 Santim Boyundadır. (1,71 m)

Sinem Kobal, hem oyunculuk kariyerindeki başarılarıyla hem de özel hayatındaki mutluluğuyla Türk sinemasının önemli isimlerinden biri olarak adından söz ettirmeye devam etmektedir.

YORUM YAP