DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Kardeşlerim Dizisinden Ayrılan Oyuncular Şimdi Ne Yapıyor? Kardeşlerim Dizisinden Kim Ayrıldı?

Yayınlanma Tarihi : Google News
1

Kardeşlerim dizisi yeni bölümleriyle her cumartesi Atv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Dizide rol alan ancak bir zaman sonra senaryo gereği diziye veda eden oyuncuların şimdilerde neler yaptığını bu yazımızda bir araya getirdik. İşte Kardeşlerim dizisinden ayrılan oyuncular...

foto galeri
2

Halit Özgür Sarı (Kadir) Kadir karakterini canlandıran Halit Özgür Sarı, senaryo gereği geçirdiği trafik kazası sonucu diziden ayrılmıştı. 30 yaşındaki yakışıklı oyuncu, bu ayrılığın ardından Gizli Saklı dizisinde rol aldı. Şu sıralar ise Now TV'de yayınlanan Yabani dizisinde Yaman karakterini canlandırıyor.

foto galeri
3

Damla Su İkizoğlu (Melisa) 26 yaşındaki Damla Su İkizoğlu, dizide Melisa karakterine hayat veriyordu ve senaryo gereği diziden ayrılmıştı. Diziden ayrıldıktan sonra sevgilisi ünlü oyuncu Oral Özer'den evlilik teklifi aldı. En son Baba dizisinde Kübra karakterini canlandırdı.

foto galeri
4

Eren Ören (Kaan) Diziye sonradan dahil olan ve Kaan Atakul karakterini canlandıran 26 yaşındaki Eren Ören, Kardeşlerim dizisinden ayrıldıktan sonra Üç Kız Kardeş dizisinde Mustafa karakterine hayat verdi. Daha sonra Şevket Çoruh ile birlikte Korkma Ben Yanındayım dizisinde Mert rolünü üstlendi. Bu dizi kısa süre önce final yaptı.

foto galeri
5

Gözde Türker (Harika) 28 yaşındaki Gözde Türker, Harika karakterine hayat veriyordu. Bir anda gözlerden kaybolan oyuncunun yurt dışına çıktığı söylenerek diziden ayrıldığı belirtildi. Gözde Türker, en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Al Sancak dizisinde Aslı rolünü canlandırmıştı.

foto galeri
6

Nazlı Çetin (Leyla) Diziye Tolga'nın kardeşi Leyla olarak dahil olan Nazlı Çetin, Kardeşlerim dizisinden sonra Dönence dizisinde rol aldı. En son final yapan Yan Oda dizisinde Simten Toprak karakterine hayat veriyordu.

foto galeri
7

Onur Seyit Yaran (Doruk) Doruk karakterini canlandıran 29 yaşındaki Onur Seyit Yaran, diziden ayrıldıktan sonra 4. bölümüyle final yapan Yan Oda dizisinde Taylan Alabey rolüne hayat verdi.

foto galeri
8

Fadik Sevin Atasoy (Şengül) Sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalan Fadik Sevin Atasoy, Kardeşlerim dizisinden sonra oyunculuğa bir süre ara verecek gibi görünüyor.

foto galeri
9

Kaan Selvi (Mazlum) Kadir'in en yakın arkadaşı Mazlum karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Kaan Selvi, diziden sonra Dijital Esaret ve Ateş Kuşları dizilerinde rol aldı.

foto galeri
10

Lilya İrem Salman (Talya) Talya karakterini canlandıran 24 yaşındaki Lilya İrem Salman, diziden sonra Ateş Kuşları dizisinde Hüma karakterine hayat verdi.

foto galeri
11

Ecem Sena Bayır (Afra) Gönül'ün kızı Afra karakterini canlandıran 28 yaşındaki Ecem Sena Bayır, şu sıralar Kuruluş Osman dizisinde Holofira'yı canlandırıyor.

foto galeri
12

Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye) Dizinin başrol oyuncularından biri olan 19 yaşındaki Su Burcu Yazgı Coşkun, 117. bölümde diziye veda etti. Su Burcu Yazgı Coşkun, Burak Deniz ile yeni dizi Şehrazad'da rol alacak.

foto galeri